Kihvad

Tervis, toitumine ja käitumine

Moderator: ulariniinemagi

Kihvad

Postby Birxx » Wed Apr 23, 2008 11:12 pm

Tere, mul on selline mure, et minu peagi 5 kuuseks saaval russelil vahetuvad kihvad... alumised tulid ilusti ära ja väiksed uued juba kasvavad aaaga nende ülemistega on natuke jama ..sest need isegi ei loksu ja juba on väiksed uued kihvad näha...
kysimus oleks siis selline et kas ma saan ise midagi selle heaks ära teha et vanad kihvad kiiremini ära tuleks või tulevad need ise siis kui on õige aeg või pean ma minema loomaarsti juurde? :roll:
User avatar
Birxx
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 2
Joined: Sun Jan 20, 2008 10:53 pm
Location: Rootsi, Småland

Postby Evis » Thu Apr 24, 2008 8:32 am

Sassil oli sama lugu...uus kihv kasvas hoogsalt alla aga vana ei tahnud kohta loovitada. Kartuses, et äkki kasvab viltu peale lasime loomaarstil hamba välja tõmmata. Kodus me sellega hakkama ei saanud aga loomaarstil käis see kibekähku ning valutult. :) (Kui hammas väga kinni on, siis minu teada tõmmatakse nad narkoosi all välja.)
Ülejäänud hambad vahetusid kenasti ilma vahesekkumisteta.
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby Annika » Thu Apr 24, 2008 2:13 pm

Minu Ert oli kindlasti üle 5 kuu, kui tal olid topeltkihvad, st vana veel alles ja uus ka juba kasvamas. Sikutamismängudega saime kihvad lõpuks ikka omal jõul ära. Ja ega nad tõepoolest enne äratulemsit ei loksunudki.
User avatar
Annika
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 25
Joined: Thu Mar 08, 2007 3:01 pm
Location: Tallinn

Postby Tuulitukka » Thu Apr 24, 2008 4:53 pm

Kogemusest Tuuliga soovitaksin samuti esialgu ettevaatlikke sikutamismänge. Tulid mängides järjest robinal nädala sees nii ülemised kui ka alumised, koer ei pannud tähelegi. :D
User avatar
Tuulitukka
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 48
Joined: Thu Jul 26, 2007 10:49 pm


Return to JRT tervis ja käitumine

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron