Palun abi. Koer sööb s...a

Moderator: ulariniinemagi

Palun abi. Koer sööb s...a

Postby katzikene » Thu Apr 26, 2007 3:45 pm

Tere.
Meil on probleem. Meie Nike sõi kutsikana igasugust võimalikku jama mis õuest leidis. Suutsin ta niimoodi välja koolitada, et konkreetse häälitsuse peale sülitab ta keelatud asja suust välja. Nüüd pea aastasena on tal huvi maas vedelevate asjade söömise vastu tugevasti kahanenud.
On aga üks asi, mis teda ei peata. Kõige ehtsem s... Kahjuks on meie kodukandis inimesi, kellel ilmselt ei ole kohta oma ekskrementide väljutamiseks ja teevad seda metsa alla, parki ja isegi laste liivakastidesse!!!!!!!!!
Kuna autoteedest eemal jalutab ta ilma rihmata, siis teda peata mul ei õnnestu. Püüab õhust lõhna ja tormab tuhat-nelja minema.
Kas on mõnd nippi, kuidas teda sellisest kombest võõrutada. Saab küll ussirohtu jne, aga see on ju lihtsalt rõve. Õnneks juhtub seda harva, kuid seda enam ei suuda ma teda ennetada.
Teiste koerte väljaheited teda ei huvita, nuusutab ja liigub edasi.
Kas kelllegi on mõni mõte?
User avatar
katzikene
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 17
Joined: Fri Mar 09, 2007 11:58 am

Postby Memm » Thu Apr 26, 2007 4:30 pm

Pean sind ilmselt kurvastama.....aga üldiselt ei aita selle vastu ei ussi- ega püssirohi.
Ole aga õnnelik, et sööb mitte ei püherda :twisted:
Minu üks koer sööb ja teine püherdab...arva kumb rõvedam on??
Olen püüdnud aastaid seda välja juurutada-ei miskit - teavad, et ei tohi aga kui saavad siiis kasvõi jooksu pealt- Eevi haarab tükikese suhu ja tormab edasi, Asta teeb jooksu pealt kukerpalli ja jooksuga edasi :x
Kui ma kaugemal olen siis ikka naudivad kumbki omal moel......
Eevi ei haise vähemasti autos, kogu tee metsast koju..........ja sa ei pea seda maha pesema.
Seal ei ole tegemist mitte mingisuguse aine puudusega, vaid see tõesti maitseb/meeldib neile. Teine lemmik on hobusepabulad. Aga need mu meelest selline "mõnusam variant" ja Asta püherdab meil veel ka linnu väljaheites. Nii, et nagu aru saad on minu jalutuskäigud väga sisutihedad :P
Koer on Rakats ja Rakats on Koer-russell on rakats ja hetkel veel moes.....
User avatar
Memm
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 29
Joined: Thu Mar 08, 2007 3:09 pm

Postby Evis » Fri Apr 27, 2007 10:17 am

Meil suureb probleem sõbra juures käimisega, kellel kodus kass on. Kassid meeldivad ja kassil pole koerte vastu ka midagi. Aga koera ei saa üldse üksi jätta - kohe läheb kassi liivakasti junne otsima ...

Ei tea kas vastab tõele aga olen siit, sealt kuulnud et sellest pidid nad ka mingeid vajalikke aineid saama. :roll: Aga see ei tee asja ikkagi paremaks...

Saab õpetada välja sülitama aga seda kas saab ka selgeks teha, et nad neid üldse ei võtaks .... vaevalt. :lol:
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby heints » Fri Apr 27, 2007 9:44 pm

Meil õnneks kassi junne ei lähe võtma kassi käimlast, krimpsutab nina. Aga hobusepabulate peale on ta tõeline gurmaan, valib hoolikalt ja sööb isukalt! :D
User avatar
heints
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 58
Joined: Mon Feb 12, 2007 3:29 pm
Location: Aruküla, Harjumaa

Postby Elukas » Fri Apr 27, 2007 11:17 pm

Pean paljuski ühinema Memme arvamusega, aga... Üks tuttav saksa lambakoera kasvataja on abi saanud sellisest tootest nagu Meramin. Tegemist on toidulisandiga, milles on palju B-grupi vitamiine ja biotiini. Ma ei oska teaduslikku põhjendust anda, aga sellele koerale mõjub hästi ja selle saamise ajal ta essu ei söö. Veel olen kuulnud toore veise mao söötmisest, pidavat ka aitama. Koerad pidid hulluks minema, omanikud ka- hais pidi hingemattev olema. Meramini osas saaks Sind aidata, kui huvi on. Saada mulle privaati kiri. Jõudu selle häleda harjumusega võitlemiseks. Elukas
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist


Return to Nipid ja nõuanded

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron