Värsked urukatse sooritajad

Agility, KK, SK, urukatsed jmt

Moderator: ulariniinemagi

Värsked urukatse sooritajad

Postby Janne » Sun May 09, 2010 1:25 am

08.05.2010 urueksamil said tulemuse kirja Vanessa ja Rio, Milvi, Liidi ja Hamlet ning John.

Täpsemalt oskan tulemusi kommenteerida oma koerte kohta: eeldasin, et parima punktisumma saab Liidi, aga tuhkagi. Tegelikult sai 72 punktiga teistest parema skoori hoopis Hamlet. Eriliselt uhke olen oma poisikese üle seepärast, et tegelikult nägi Hamlet oma elus rebast teist korda ja töötas tõepoolest hästi. Kohtunik nurises kõigi kolme koera hääle kostvuse üle, aga no mis teha. See on ainus asi, mida harjutamisega kuidagi paremaks ei saa.

Järjekordselt tuleb tõdeda, et pussakad on ikka tõelised urukoerad. Kohal oli ju 6 JRT ja kõik said tulemuse erilise pingutuseta kirja. Sama ei saa näiteks öelda takside kohta: kirjas oli vist 9 või 10 taksi ja vähemalt kolmel jäi eksam sooritamata. Mõni selgelt kartis rebast, mõni lihtsalt ei haukunud.
User avatar
Janne
Juunior
Juunior
 
Posts: 86
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:04 am
Location: Tartu

Re: Värsked urukatse sooritajad

Postby ReelikaK » Sun May 09, 2010 1:30 pm

Oh, kui tublid! Janne, kiida siis kutse ja eriti Hamletit meie poolt ka! :)

Rio (72 p.) hääle kostvuse üle nuriseda ei saanud :D Vanessa (70 p.) hääl oli tõule omane, kuid mitte eriti kostev. Igatahes, olen uhke ja õnnelik, kuna ka nemad nägid rebast elus teist korda! :)

Reelika, Rio ja Vanessa
ReelikaK
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 34
Joined: Sat Jun 06, 2009 11:45 am

Re: Värsked urukatse sooritajad

Postby Elukas » Sat Oct 23, 2010 5:29 pm

Täna, s.o. 23.10.10, käisid urueksamit sooritamas 5 JRT. Kohal oli suisa 3 põlvkonda- Velda (Karanest First Try Velda) koos oma poja Aadu (Jump´n´Roll Aadu) ja tütre Silviga (J´n´R Amalie) ning neile sekundeerisid Silvi tütar Ester ( J´n´R Ester) ja Kratu poeg Coco ( Ridon Hennet A William Jackson). Teatan uhkusega, et kõik koerad tegid kenasti eksami ilma suuremate pingutusteta ära. Eriti kibe käpp rebasele ütlema oli muidugi Silvi ja selle märkis kohtunik ka ära ja Silvi tütar Ester on samuti üsna äge rebasekütt, mis siis et vanust alles 1 aasta ja isegi veel mitte ühte kuudki, lammutas seal kastis üsna ägedalt. Meiega oli veel koos Armi, aga kuna tema jäi teise gruppi ja meil hakkas nats jahe seal oodates, siis tema tulemust ei tea. Usun, et ka tal ei olnud mingeid probleeme. Eks Armi omanikud kirjutavad siia ise.
Palju õnne lastele ja lastelastele!
Elo
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Re: Värsked urukatse sooritajad

Postby ulariniinemagi » Sat Oct 23, 2010 6:58 pm

Aitäh õnnitluste eest. Ma pean küll ise Esteri eest tänud ütlema, sest käisime veel pärast maal möllamas ja ta ei ärka nüüd suurest väsimusest tingituna ilmselt enne homme hommikut :) Võtsime ise mitu toosti meie rebaseküti terviseks. Nagu ka kohtunik soovitusi andis, siis nüüd peab vaid peremees ise piisavalt hakkaja olema ja jahimehe kombel käituma, et koeral ikka tegevust oleks.
ulariniinemagi
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 5
Joined: Mon Mar 22, 2010 11:03 pm


Return to Võistlused ja treening

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest