Verejälg

Agility, KK, SK, urukatsed jmt

Moderator: ulariniinemagi

Verejälg

Postby Fanny » Sat Apr 24, 2010 10:49 pm

Oma koera nina kontrollimiseks ja turgutamiseks :D

Verejälg
Eesti Bassetite Tõuühing on taas korraldamas Kunstliku Verejälje koolitust ja eksamit 08 mai ja vajadusel ka 09 mai 2010. See kord oleme orienteerunud rohkem koolitusele, kuid samas saab ka eksamit sooritada kohtuniku härra Elmar Lurichi käe all. Kui soovijaid koguneb rohkem, kui ühe kohtuniku jagu, siis leiame ka teise kohtuniku juurde.

Koolitust viivad see kord läbi Mari-Ann Rehk ,kellele on jahikoerad südamelähedased ja on läbinud ning tutvunud paljude eririikide verejäljekoolitustega. Mari-Ann on tegev jahinduses ja omab suurt kogemuste pagasit jahipidamises koertega.

Teiseks koolitajaks on kauaaegne jahimees ja jahikoerte kasvataja Ülo Kiiver. Hr. Ülo on läbinud mitmeid koolitusi selle ala spetsialistide käe all.

See kordne verejälg toimub Raplamaal. Täpsema asukoha anname hiljem teada.

Registreerida ja lisa infot saab emaili aadressil: eesti.bassetid@gmail.com See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

Registreerimisel vajalikud andmed on koera tõug, nimi, sugu, reg.nr, id.nr, sünnikuupäev, -kuu ja -aasta (vanuse märkimine pole piisav). Omaniku nimi, aadress ja kontakttelefon. Selgelt peab olema aru saada millist osa pakutavast soovitakse ja kummal päeval oleks huvi.

On laekunud infot, et üritus toimub Kehtna kandis
Image
User avatar
Fanny
Juunior
Juunior
 
Posts: 193
Joined: Sun Nov 04, 2007 8:25 pm
Location: Tallinn

Return to Võistlused ja treening

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest