01/09/07 Lagedi rahvuslik koertenäitus

Moderator: ulariniinemagi

01/09/07 Lagedi rahvuslik koertenäitus

Postby Rästas » Thu Aug 16, 2007 11:08 am

Lagedi Põhikooli staadionil.
Kohtunik Maija Mäkinen (Soome)
Varukohtunik Zeljka Fon Zidar (Sloveenia)

Villi taas kohal JUN klassis :)
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Postby Elukas » Wed Aug 22, 2007 2:45 pm

Registreerunud 5 koera. Aadu läheb ka. Keda veel peale Villi kohata võib?
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Postby Maris » Thu Aug 23, 2007 12:52 pm

Ja tädi on päris karm kohtunik, vähemalt Soomes. Tema hinnatud näituste tulemusi leiab siit.
User avatar
Maris
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 38
Joined: Thu Aug 23, 2007 12:08 pm

Postby Rästas » Thu Aug 23, 2007 6:43 pm

Maris wrote:Ja tädi on päris karm kohtunik, vähemalt Soomes. Tema hinnatud näituste tulemusi leiab siit.

Mis need T ja HYL hinded on? Ega ta just hellita jah Image
Aga meie ju ei lase end hirmutada Image
Last edited by Rästas on Thu Aug 23, 2007 10:06 pm, edited 1 time in total.
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Postby Elukas » Thu Aug 23, 2007 7:56 pm

Ossamüts! Mis mul öelda, kohtunik armastab värve :roll: . T-tyytyväinen ehk piisav ja HYL-hylätty ehk ei või hinnata. Paneme aga kiivri pähe ja valmistume halvimaks. Vaatasin tema hinnatud koeri, SP on saanud tõesti vaid VÄGA ILUSAD koerad 8) . Jään juba huviga ootama tema hindamist. Tundub, et meie seltskonnast on Aadu ja Villi ainsamad, kes eestlaste lippu üritavad kõrgel hoida. Anname endast parima!!!
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Postby jacky » Fri Aug 24, 2007 3:08 pm

Pätrik on ka registreeritud. Panin ta kirja kõikidele suvelõpu näitustele lootuses, et kuskilt ikka serdi saame, aga saime juba Viljandist - nüüdseks on meil EST V CH tiitel kinnitatud ja rosett kodus ning ma ei teagi, kas on mõtet Väimelasse ja Lagedile sõita, eriti kui niiii karmid kohtunikud võivad meele mõruks teha ja minu imekena, supertoredat, maailmaparimat koera :lol: mitte vääriliselt hinnata.
User avatar
jacky
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 34
Joined: Thu Mar 08, 2007 7:54 pm

Postby Maris » Fri Aug 24, 2007 3:29 pm

T = rahuldav (kollane lint) ning HYL = diskvalifitseeritud (ehk 0).

Meil dobberites sama kohtunik, olen kah pehmelt öeldes ootusärev. Lisaks värvikirevusele hindelintides peaks meie veel palju joosta ka saama (kohtunik hindas Soomes eelmisel nädalavahetusel dobbereid esimest korda).
User avatar
Maris
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 38
Joined: Thu Aug 23, 2007 12:08 pm

Postby Elukas » Sat Aug 25, 2007 1:04 am

Sorri, minu viga, et ei viitsinud täpselt järgi uurida soome keelseid lühendeid :oops: . Põhimõte jääb vist samaks. Soome kasvatajalt uurides sain teada, et jah, vaatab väga liikumist ning on väga karm aga õiglane kohtunik. Elame näeme mis saab. Kõikidest tõugudest talle vähe koeri regatud. Kõik vist teavad...
Kui kellelgi õnnestub tema käest SP saada, võib vist ennast õnnitleda ja avada šampuse :lol:
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Postby Krissukass » Sat Sep 01, 2007 2:38 pm

Õnnitlused Aadule viimase SERTi saamise puhul! :lol:

Kohtunik oli tõepoolest väga värvilembeline olnud, aga ehk sellest muljetavad kohalolnud ise.
User avatar
Krissukass
Juunior
Juunior
 
Posts: 211
Joined: Tue Feb 27, 2007 10:53 pm

Postby Rästas » Sat Sep 01, 2007 11:09 pm

Krissukass wrote:Õnnitlused Aadule viimase SERTi saamise puhul! :lol:

Kohtunik oli tõepoolest väga värvilembeline olnud, aga ehk sellest muljetavad kohalolnud ise.

Villi värvid said hinde "hea" :D kõik teised russellid said SP.
Õnnitlused Aadule! - EST CH käes, nagu ma välja loen.

Ma ise ei käinud kohal, seega täpsemalt kommenteerida ei tea.
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Postby Elukas » Sun Sep 02, 2007 9:35 am

Tere kõigile! Saan nüüd kohalkäinuna ka näitust kommenteerida. Alustuseks venis ring peaaegu 45 min. ja seetõttu jäi närveerimise kõrval aega ka jälgida teisi tõuge. Kui kohtunik pr.Mäkinen terjeriteni jõudis, siis tuli mulle isiklikult ahastus peale- umbes 4-5 terjeritõus ei antud üldse TP välja. Enne meie tõu algust said SP hinde vaid üks austraalia terjer ja üks karmikarvaline fox. Nendele roosade lintide kätte andmine pälvis ümberkaudsete terjeriinimeste suure aplausi ja ahhetamise :) Mina nägin elus esimest korda ka halli linti ehk siis hinnet 0. Kõik nö. vead olid ka õnneks kirjeldustesse märgitud, omanikel jääb üle ainult kas nõustuda või mitte. Olen näinud ka kirjeldusi, et ilus, ilus,super, super- hinne hea :roll:
Meie omadest läks esimesena võistlustulle Emma, kes esines väga ilusasti ja vaatamata sellele, et kohtunik kirjeldas väga kaua, suutis korralikult seista ja liikuda- vaatamata sellele hinne I, aga TPK välja ei antud :shock: Järgmisena Villi, kes oli samuti väga tubli, aga hinne hea, nagu Rästas siin eelnevalt juba valgustas. (Selleks ajaks oli minu süda juba totaalselt paha) Siis Barretta- SP, JSERT ja sellega peaks JUNCH käes olema!!!!!!!! PALJU ÕNNE!!! Minul oli nii hea meel, nagu oleks oma koer ringis võitnud. Enne just olime Toomasega arutanud, et SP hinne sellelt kohtunikult võrdub peaaegu BIS võiduga. Siis Aadu kord- mulle tundus, et olime ringis vähemalt tund aega. Kui peale jooksmist-lauale-jooksmist-kirjeldamist ütles kohtunik hindeks suurepärane... ei uskunud ma esiti. Reaalsus saabus kui küsiti, kas serti saab vastu võtta- jaa, jaaa, jaaaaaaa :lol: PI/PE ring kulges õnnejoovastuses ja tõelise džentelmenina loovutas Aadu TP Barrettale, olles seega VSP.
Hiljem kuulsin, et III rühma bestil oli ainult 4!!!! koera. Eks see näita ka juba midagi selle kohtuniku kohta.
Luban, et tulevikus ma enam nii pikalt ei kirjuta, aga see kohtunik oli vaatamisväärsus omaette.
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Postby Evis » Mon Oct 08, 2007 2:52 pm

Jäid siin lehel silma ka mõned vahvad russelli pildid:

http://www.kutsu.ee/fotoalbum/Lagedi_ko ... ember_2007
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa


Return to Näitused

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron