Jooksuaeg

Moderator: ulariniinemagi

Jooksuaeg

Postby Fanny » Fri Jan 29, 2010 11:00 pm

Teemat ajendas kirjutama asjaolu, et kuna ühel meie tkasvandikul algas 5-kuuselt esimene jooksukas, siis kui vanalt on see teiste koerte puhul alanud ? 5-kuuselt jooksukas on kuidagi vara :shock: Minu kolmest tüdruk-koerast algas see kõige varem Tristal, 7-kuuselt ja siis ka pidasin seda reisistressist tingituks.
Image
User avatar
Fanny
Juunior
Juunior
 
Posts: 193
Joined: Sun Nov 04, 2007 8:25 pm
Location: Tallinn

Re: Jooksuaeg

Postby Janne » Mon Feb 01, 2010 12:50 am

Minu meelest on teisigi, kellel nii noorelt on esimene jooksukas olnud. Väikesekasvulise ja suhteliselt vara küpseva koera jaoks ei ole see väga ebaharilik. Lihtsalt tüütu... Nii vara alanud jooksukas võib (aga ei pruugi) olla lühem ja vähesema vereeritusega.
User avatar
Janne
Juunior
Juunior
 
Posts: 86
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:04 am
Location: Tartu

Re: Jooksuaeg

Postby Fanny » Mon Feb 01, 2010 8:44 am

Tundub, et oligi nö "eelsoojendus" - kestis paar-kolm päeva ja oli väga vähese eritisega... Eks vaatab, millal ja kuidas järgmine tuleb :) Alul sai kahtlustatud ka põiepõletikku. kuid pissimine jäi hoopis harvemaks, koer ise rahulikumaks, kuid enesetunne hea ja sõõgiisu liigagi hea :D Varaküpsed neiud tänapäeval...
Image
User avatar
Fanny
Juunior
Juunior
 
Posts: 193
Joined: Sun Nov 04, 2007 8:25 pm
Location: Tallinn

Re: Jooksuaeg

Postby AlHawa » Wed Feb 17, 2010 1:42 am

Minul jälle teistpidi "mure". koer juba aasta ja 1 kuu vana, aga pole jooksuaega veel tähendanud. Võimaik, et ma pole ihtsalt aru saanud. Või on võimalik, et tõesti pole selles vanuses esimest jooksukat olnud?
AlHawa
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 23
Joined: Sun Sep 14, 2008 2:15 am

Re: Jooksuaeg

Postby Elukas » Sat Feb 20, 2010 12:57 pm

See pole veel mingi " aeg", et muretsema hakata. Uuri, millal hakkasid jooksukad emal, õdedel... Kui Jooks pole hakanud 1,5 aastaseks saamiseni, siis võta ühendust oma loomaarstiga.
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Re: Jooksuaeg

Postby AlHawa » Sat Feb 20, 2010 10:39 pm

Aitäh, sain jälle targemaks.
Ega ma seda niiväga ei ootagi, aga tahaks valmis olla, et "ups, kogematta" ei juhtuks.
AlHawa
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 23
Joined: Sun Sep 14, 2008 2:15 am


Return to Kutsikad ja tõuaretus

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron