kutsika toomine Rootsist

Moderator: ulariniinemagi

kutsika toomine Rootsist

Postby anli » Fri Jan 09, 2009 7:05 pm

Tere kõik
Äkki oskate Teie mind aidata. Olen ka üks nendest, kes soovib endale soetada neljajalgset sõpra ja seda JRT näol. Olen uurinud Eestis ja nüüd sain kontakti Rootsi kasvatajalt.
Küsisin kutsika kohta, kas ta omab CFI-d, aga nendepoolne vastus oli: No we just have the paper from Sweden Skk. Registrations.
Oskate ehk aidata, mida sellest peaksin välja lugema. Ei tahaks pettuda ja koju tuua fakeJRT :roll: palun abi või äkki keegi kommenteerib endale kutsika toomist nt.Rootsis,Soomest.
User avatar
anli
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 4
Joined: Fri Jan 09, 2009 7:00 pm
Location: Viimsi

Re: kutsika toomine Rootsist

Postby Fanny » Fri Jan 09, 2009 10:18 pm

Aga mis asi on CFI ? Ei ole sellist asja kunagi kuulnud :shock: Skk registration tähendabki, et kutsikal on Rootsi Kennelliidu tõupaberid ja Rootsi Kennelliit on FCI liige ja see omakorda tähendab, et on "õige" tõutunnistus :D Olen 3 koera toonud Rootsist ja kui hirmsasti kahtlete, võin teile meilile saata Rootsis väljaantava tõutunnistuse. Mis kenneliga tegemist on ?
Image
User avatar
Fanny
Juunior
Juunior
 
Posts: 193
Joined: Sun Nov 04, 2007 8:25 pm
Location: Tallinn

Re: kutsika toomine Rootsist

Postby Elukas » Sat Jan 10, 2009 7:45 am

Sveden skk tähendab Svenska Kennel Klub, mis on ametlik FCI organisatsioon. Palun täpsusta kasvatajalt rahumeelselt, kas ta on Rootsi Kennelliidu liige. Põhjenduseks oma huvile võid lisada, et siia on toodud working paberitega koeri, kes ei ole tegelikult tõukoerad ei Rootsis ega ka Eestis.
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist


Return to Kutsikad ja tõuaretus

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron