Need tüütud karvad :)

Moderator: ulariniinemagi

Postby razzia » Tue May 22, 2007 12:24 pm

Minu Jack Russelile sobib Royal Canin. Võtab karva suht kinni.
Rita Romanovskaja
User avatar
razzia
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 3
Joined: Tue May 22, 2007 12:11 pm

Postby Evis » Tue May 22, 2007 2:07 pm

Sass sööb meil samuti Caninit :D
Nüüd reisime ringi puuris :) ja need karvad, mis peremehed ise autosse tassivad, eemaldame rulliga (soetasin endale selle rulli, millel 60 kleepuvat paberit - ja olen sellega väga rahul).

Toas väga karvadega ei sõdi - säästame oma närve :P

Eks kõik koeraomanikud teavad, et piinliku puhtust pole eriti võimalik meil ju saavutada, exole?! :P
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby Rästas » Wed May 23, 2007 12:40 am

Ostetud uus auto valge nahksisuga ja uus hele pehme mööbel st diivanid, mille materjal karvu kinni ei võta :D
Nii... valged karvad on meil nüüd vaid põrandal, sest Villi diivanil enam ei lebota- võibolla ei meeldi värv, või pole materjal küljealuseks küllalt hea :lol:

Tema karvade pärast siiski midagi välja ei vahetatud, aga kui vahetamiseks läks, siis sai Villi irduva kasukaga arvestatud.

razzia wrote:Minu Jack Russelile sobib Royal Canin. Võtab karva suht kinni.

Villi sõi RC kuni 9 elukuuni. Canin ei maitsenud ühel hetkel enam. Märtsis vahetasin ROBURi vastu. Seda matsutab küll, haiseb vängemalt. Vaheldust on ju vaja. Olen tähele pannud, et talvel ei tulnud nii palju karva. Ei tea, kas tänu RC toidule. Proovin vahepeal jälle Caninit anda, siis näha, kas karva irdub vähem.
Last edited by Rästas on Sun May 27, 2007 10:35 am, edited 1 time in total.
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Postby Jansa-Rolts » Sat May 26, 2007 3:00 pm

hei,hei karvased! Meie Roltsil karv lahti juba umbes 1,5 kuud,sööb ka rojalit ja purinat ka,natsa juurde ka apollo konservi.Käisime kliinikus soovitati anda
EFORION õli kuu aja jooksul.28.04 alustasime kohe saab kuu täis,aga tolku
pole :? Autos on veluursisu ja need okkastemoodi karvakesed tulevad suhthästi ära vileda lapid on sellised natsa paksemad mis hästi vett imavad,niiskeks ja jõuga-läinud need ongi.Stressi ei tohiks tal ka olla,pole ta ju päevagi üksi kodus olnud selle 15 kuu jooksul ,mil me oleme olnud üks pere :D Ta ei tohi töölt puududa päevagi,on ta ju kõigi lemmik! :lol:
User avatar
Jansa-Rolts
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 7
Joined: Thu Mar 08, 2007 4:17 pm
Location: Tallinn

Postby Rästas » Tue May 29, 2007 9:19 am

Villi on paaril päeval meres käinud, vatid tulid kammimisega seljast ära ja karv on päris kinni hetkel.

21.07
Oleme viimasel ajal Villit toitnud taas Royal Caniniga. See ei ole küll karva kinni võtnud.
Üks vanem meesterahvas soovitas, et keetku ma koerale hommikuti kaerahelbe putru ja sinna sisse võib panna astelpaju marju, st mitte tooreid kangeid hapusid marju, vaid teha teed - tee omale, paks koerale pudru sisse.
Tema enda koerad matsutavad seda igal hommikul on terved ja tugevad ja karv läigib seljas, ei ole lahti.
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Previous

Return to Nipid ja nõuanded

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron