Koerad ja peremehed koos tööl :)

Kõik muu, mis ei mahu teiste kategooriate alla

Moderator: ulariniinemagi

Koerad ja peremehed koos tööl :)

Postby Evis » Mon Mar 12, 2007 4:58 pm

Olen sattunud kuulma ja lugema et hämmastavalt suur hulk koerte (eriti Russelite) omanike käivad koos oma lemmikutega tööl.

Oi kus ma Teid kadestan :cry:
Ise töötan 8 tundi päevas / 5 korda nädalas kontoris ja jube kahju et Sass peab sel ajal üksi kodus norutama. Tööjuurde jah, kahjuks kaasa võtta ei saa... esmalt ei ole mu ülemused sellest mõttest just vaimustuses ja teiseks kardan et ta teeb siinsete juhtmetega 1:0 :D

Rääkige oma kogemustest! (kes kus töötab ja kuidas ülemused/kolleegid sellese suhtuvad ja peamine - kuidas Teie koerad sellesse suhtuvad).

Päikest!
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby heints » Mon Mar 12, 2007 5:27 pm

Hei,

Tõsi, sest ajast peale, kui tööl käima hakkasin koeraga, tulevad kõik sama jutuga, et aa, ma tean veel ühte kontorit, kus käiakse. Et mingi trendi värk vist. Peale JRT on kindlasti ka üks kontori populaarsus taksid.

Meil käib Joonas kontoris "tööl" 9-12ni, esmaspäevast neljapäevani ja reede on elukaaslase kontoris, sest seal üle ühe päeva nädalas ei lubatud.
Vahepeal on ta mul täis päevad kaasas, aga ma pean tööd ka tegema, niiet mitte alalt :wink:

Juhtmeid ta ei puudu, niipea, kui Ei kinnitunud on. Tal tööjuures palju muud teha, kui juhtmeid nosida samuti on JRT siiski suhteliselt vaikne tõug, kes "möliseb" siis, kui tal miskit öelda on...
Ülemust tuleb hakata harjutama hästi vara, siis kui koer veel mega mega mega armas on...

Kahjuks on meil avatud kontor, kus esiuksest jookseb sisse-välja palju kliente, siis ma hoian teda rihma otsas, oma nurgas kus tal on oma pesa ja aktiivsus. Samuti küsib ta mul laua peale magama... Kui kuskile vaja minna, on ta kohe kaasas (lattu, tehasesse, õue).
Tööjuures on palju nunnutajaid, ning inimesi, kes temaga suhtlemas käivad, niiet arvan, et ta on ise ka rahul.
Ülemusel oli alguses ükskõiksus, kuid ega talle eriti asi ei istunud! kord üritas midagi vihjamisi öelda, kui mind parasjagu kontoris polnud, aga siis teised olid öelnud kohe et koer jääb, ja jutul lõpp :)

Kui vähegi kaubale saad, soovitan ikka. Hea sõber ja stressimaandaja tööjuures.
User avatar
heints
Site Admin
Site Admin
 
Posts: 58
Joined: Mon Feb 12, 2007 3:29 pm
Location: Aruküla, Harjumaa

Postby Rästas » Tue Mar 13, 2007 2:58 am

Ma olen terve suve kodune ja rändame koos Villiga ringi - sotsialiseerumist lüllaga :)
Last edited by Rästas on Mon Jul 02, 2007 12:29 pm, edited 1 time in total.
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Postby Evis » Tue Mar 13, 2007 9:17 am

Asi pole niivõrd trendis vaid ikka peremehe soovis oma koeraga rohkem aega veeta. :D

Oleks rahul ka selle variandiga, et saaks nädalas kasvõi ühe päeva tema kaasa võtta.

Tööjuures uuritakse koera kohta küll. Loomasõbrad on siin enamus aga ikkagi vist mitte nii suured loomaarmastajad... :?

Oeh kuidas ma Teid ikka kadestan :?
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby Annika » Tue Mar 13, 2007 10:41 am

Mina kui värske russelliomanik pole veel jõudnud koera tööle kaasa võtta, kuigi töökaaslased ootavad... Aga kuna töötan riigiametis, siis väga sageli ma seda lõbu endale ilmselt lubada ei saaks.

Küsiks siiski teistelt, millega teie russell tööl oma päeva sisustab ja kas tal igav ei hakka. Meil siin küll millegi muuga kui arvutijuhtmete ja toimikutega ilmselt mängida poleks. Üks variant oleks ehk meie lai aknalaud - kuna lähedal asub väike loomakliinik, siis vaade missugune! Paar tiiru saaks hoovis ka teha (meil kinnine hoov), kuid arvan, et lõpuks hakkaks tal ikkagi igav.
User avatar
Annika
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 25
Joined: Thu Mar 08, 2007 3:01 pm
Location: Tallinn

Postby Rästas » Tue Mar 13, 2007 12:14 pm

Villi ei lase kuigi kaua igava tööga tegeleda, ta tuleb püksisäärest tirima, toob oma kummikonna ja põksib ninaga... ja jaurab: It's playng time! :D
Kui temast välja ei tehta, vedrutab ta hüpetega laua kõrva, et näha, mida sa seal ikka veel klõbistad.

Kui pissihäda kiusab, siis tuleb kaapab käpaga (ja müriseb nagu karu), kui kohe ei tõusta, siis käivad kaks meisterlikku käppa nii kiiresti nagu tahaks minusse augu kraapida.

Me käime koos Villiga juuksuris. Talle meeldib seal.
Nii et fööni undamist pole ta kunagi peljanud. Ma olen alati kõva häälega üle juuksuri küsinud, kas võin kaagi lahti lasta? :)
Keegi pole keelanud ega ka kartnud. Teeb inimestele tuju heaks ja ta ise ka õnnelik, sest paljud ju nunnutavad ka :wink:
Villi: Russellid ruulivad ;)
User avatar
Rästas
Juunior
Juunior
 
Posts: 63
Joined: Sat Mar 10, 2007 2:33 pm
Location: Viimsi

Postby Janne » Fri Mar 23, 2007 1:56 pm

Töökoer Milvi peab end küll viisakalt üleval. Mida koer päeval teeb? Magab muidugi! Haukumine ustest liikuvate inimeste peale on muidugi probleem, aga selle vastu saab võidelda.
User avatar
Janne
Juunior
Juunior
 
Posts: 86
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:04 am
Location: Tartu

Postby Jansa-Rolts » Sun Apr 22, 2007 2:57 pm

Meil lugu selline,et Rolts pühkis Riia tolmu käppadelt 15.märts 2006 ja sai
järgmisel päeval 3 kuuseks.Võtsin 2 nädalat lapsepuhkust,et kutsu saaks
natsa uue elu-oluga tutvuda,sellega lõppeski Roltsi lapsepõlv ja hakkas töö-
mehe elu.Hommikul 8.00 start õhtul 16.00 koju.Ta on meil absoluutselt kõigi
lemmik nii omade,kui ka klientide.Rolts on väga rõõmus,et ta saab iga päev
kaasas käia,mitte ei pea üksi kodus konutama.Teisest küljes on sel veel üks
hea külg,nimelt on meil Roltsiga piisavalt aega õppida igasugu trikke ja nippe
ning sõnakuulekust(sõnakuulekuse kohta pole mul küll midagi pahasti öelda!)
Nüüd,siis juba üle aasta nats oleme praktiliselt 24h ööpäevast koos,mulle see
igatahes istub väga usun,et Roltsile ka...
User avatar
Jansa-Rolts
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 7
Joined: Thu Mar 08, 2007 4:17 pm
Location: Tallinn

Postby Jansa-Rolts » Sun Apr 22, 2007 3:04 pm

PS.Töötan firmas mis toob maale katuse aluskatteid ja muid isolatsiooni materjale.Firma nimi ELTETE EESTI OÜ.
Kui keegi parasjagu tegeleb oma kodu ehitusega siis vajadusel saab hulgihindadega minu kaudu vajaminevat materjali. :wink:
www.eltete.ee
User avatar
Jansa-Rolts
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 7
Joined: Thu Mar 08, 2007 4:17 pm
Location: Tallinn


Return to Muud teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron