Küsimus???

Kõik muu, mis ei mahu teiste kategooriate alla

Moderator: ulariniinemagi

Küsimus???

Postby BETTY » Tue Feb 12, 2008 8:31 pm

Tere!

Ma ei tea, kuhu alla see kiri käib aga küsin ikkagi... Mul oli võimalus saada endale Jack Russeli kutsikas. Koer on ilma tõutunnistuseta. Niipalju, kui olen näinud paberitega Russeleid, tundub, et minugi koergi vastab tõutunnustele. Lugesin kuskilt, et ei vaadata eriti hästi nende peale, kes tahavad ilma paberiteta koerale järsku pabereid saada. Samas tean ka, et on saadud pabereid Soomest. Kas keegi oskab anda nõu, et kuidas seal need asjad on, mis tingimused ja palju asjaajamine maksma võiks minna. Kuidas see üleüldse käib? Palun andke head nõu.
BETTY
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 5
Joined: Wed Feb 06, 2008 2:44 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby Evis » Wed Feb 13, 2008 9:14 am

Minu teada, peab selleks esmalt soome kodanik olema.
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby BETTY » Wed Feb 13, 2008 6:23 pm

Soome kodakondsuse kohta ei oska ma midagi öelda. Aga kas koer Micey ei saanud oma tõutunnistust siis Soomest. Kes oskab midagi täpsemalt öelda, andke teada.
BETTY
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 5
Joined: Wed Feb 06, 2008 2:44 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby Evis » Thu Feb 14, 2008 9:11 am

Kui sa nii kindel oled, et sa koerale pabereid soovid, siis miks mitte võtta kohe tõutunnistusega koer, korralikult kasvatajalt?
Evis
Juunior
Juunior
 
Posts: 165
Joined: Thu Mar 08, 2007 1:21 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby BETTY » Thu Feb 14, 2008 6:19 pm

Head sõbrapäeva! Kõigepealt tänud Evisele, kes ütles, et peab olema ennekõike Soome kodakondsus. Ma ei plaaninud üldsegi võtta veel koera, kuid saadud pakkumise võtsin vastu. Miks mitte. Paberite ajamise kohta: tahan teada, kas minu koer saaks paberid. Ma arvan, et minu koer ei ole ju kehvem, kui need, kellel on paberid. Kellelgi ei tohiks ju olla midagi selle vastu. Loodan, et keegi pahaks ei pane kui üritan.
BETTY
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 5
Joined: Wed Feb 06, 2008 2:44 pm
Location: Lääne-Virumaa

Postby katlink » Fri Feb 15, 2008 9:53 am

Aga kui sa leiad et su koer ei ole kehvem kui need kel paberid on, siis miks sa tahad talle pabereid?
User avatar
katlink
Juunior
Juunior
 
Posts: 52
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:27 pm
Location: Tallinn


Return to Muud teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron