põllujälg

Agility, KK, SK, urukatsed jmt

Moderator: ulariniinemagi

põllujälg

Postby Elukas » Fri May 18, 2007 10:35 pm

Mina ka jäljehuviline. Jacky, kelle juhendamisel Sa tegema hakkad??? Olen Veldale paar jälge teinud, seda sügisel, aga saada JRT lamama niiskele põllule eseme juurde...Mina sellega hakkama ei saanud.Olin kõhuli koera otsas, aga minu muidu nii kuulekas koer ainult lamas esiotsaga. Muidu ajas jälge kiiresti. Otsustasin asja kuivemale ajale jätta ja nüüd on see aeg käes. Kuna endal kogemus jäljega puudub (ainult video on kodus), siis otsiks targemaid.
koer on koer, aga JRT on rohkem kui koer
User avatar
Elukas
Juunior
Juunior
 
Posts: 121
Joined: Wed Feb 28, 2007 11:43 am
Location: linna lähedalt kolhoosist

Postby jacky » Mon May 21, 2007 10:24 am

mu tütar käis eile esimest korda Tessiga Sirje Vetsi juures, aga välja neil eriti ei tulnud. Põld oli sipelgaid täis olnud ja need põrgulised katsid maiustused mustava vaibana ja Tessil ei olnud huvi selliseid asju nuuskida, suhu võtmisest rääkimata. Lisaks pidi kasutama sõnu "nuustuta","jälg", "nuustuta", mida pole talle kunagi õpetatud ja ta ei saanud aru, mida temast tahetakse, meie ütleme tavaliselt "otsi", aga sedasi ei lubatud. Tess oleks palju parema meelega rohupuhmastest hiirepesi otsinud.
Tütre seisukoht on, et sellist asja on mõttetu teha ja tema enam ei lähe.
Mina mõtlesin, et proovin järgmisel pühapäeval ise ja siis otsustan.
Treening toimub Väänas Sirje Vetsi platsil kell 16.00, tulge proovima, kuidas teil läheb.
User avatar
jacky
Kutsikas
Kutsikas
 
Posts: 34
Joined: Thu Mar 08, 2007 7:54 pm


Return to Võistlused ja treening

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron